KÓD HOTELA: 5221

Hotel Adalya Resort & Spa *****

Zobraziť na mape
Letovisko: Side
Typ zariadenia: Hotel

Popis

Luxusný hotel sa nachádza priamo pri nádhernej pieskovej pláži v Evrenseki vedľa sesterského hotela Adalya Ocean, 10 km od obľúbeného turistického strediska Side a 65 km od medzinárodného letiska v Antalyi.

Vybavenie

Popis hotela Luxusný hotel pozostáva z dvoch prepojených budov, ktoré spája lobby s recepciou a Wi-Fi pripojením zadarmo. Hosťom je k dispozícii hlavná reštaurácia s vonkajšou terasou, turecká a talianska a la carte reštaurácia, 4 bary, typický írsky pub, cukráreň a nákupná pasáž. Hosťom sú k dispozícii 2 vonkajšie bazény, samostatný detský bazén, bazén so šmýkačkami, detské ihrisko a miniklub, tenisový kurt, posilňovňa, stolný tenis, šípky, vnútorný bazén a za poplatok biliard, bowling a motorizované vodné športy na pláži. Hostia môžu relaxovať v SPA centre so širokou ponukou rôznych procedúr a masáží. O zábavu detí a dospelých sa stará medzinárodný animačný tím.

Ubytovanie

V moderne zariadených dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky, s kúpeľňou s WC a sušičom na vlasy, klimatizáciou, LCD SAT TV, telefónom, minibarom (denne dopĺňaný vodou, sódou, nealkoholickými nápojmi, pri príchode aj pivo), trezorom (za poplatok), rýchlovarnou kanvicou a balkónom.

Stravovanie

All inclusive ultra - raňajky, neskoré raňajky, obed, káva s koláčikmi, turecké špeciality a občerstvenie pri bazéne počas celého dňa, večera, nočný bufet, miestne nealkoholické a vybrané značkové alkoholické nápoje podávané 24 hodín, zmrzlina, kokteily, čerstvé džúsy pri raňajkách.

Pláž

Hotel sa nachádza priamo pri nádhernej pieskovej pláži.

Šport a zábava

Hosťom sú k dispozícii 2 vonkajšie bazény, samostatný detský bazén, bazén so šmýkačkami, detské ihrisko a miniklub, tenisový kurt, posilňovňa, stolný tenis, šípky, vnútorný bazén a za poplatok biliard, bowling a motorizované vodné športy na pláži. Hostia môžu relaxovať v SPA centre so širokou ponukou rôznych procedúr a masáží. O zábavu detí a dospelých sa stará medzinárodný animačný tím.

Pre deti

detský bazén, bazén so šmýkačkami, detské ihrisko, miniklub

Náš názor

Útulný luxusný hotel s vynikajúcimi službami a pokojnou atmosférou. Hotel vhodný pre náročných klientov.

Side

Popis

Staroveká pirátska Pamphylia, dnešné Side, rozprestierajúce sa na malom polostrove 1 km dlhom a 400 m širokom, leží 75 km od Antalye, na južnom pobreží Turecka. Side je nielen populárnym letoviskom, ale i pokladnicou antického umenia, ako aj miestom stretnutia Antonia a Kleopatry. Meno Side má anatolský pôvod a znamená granátové jablko, ktoré v Turecku symbolizuje bohatstvo a úrodnosť. Príjemné a obľúbené letovisko má slávnu históriu. Od nepamäti priťahoval tunajší prírodný prístav pozornosť osadníkov, moreplavcov a dobyvateľov. Mesto bolo významným prístavom východného Stredomoria a bohatlo predovšetkým z obchodu s otrokmi. Pozostatky skvelej antickej minulosti sú zachované dodnes. Pamiatky ako rímská hlavná ulica – cardo, divadlo Aspendos, námestie – agora, kúpele a chrám boha Apollóna sú vpletené do súčasného centra natoľko, že tu vznikla príjemná pešia zóna – obľúbený cieľ návštev a vychádzok. Letovisko má preto neopakovateľnú atmosféru a kúzlo. Obchodíky so suvenírmi, zlatom a kobercami, kaviarničky, reštaurácie a v úzkych uličkách lákajú miestnym koloritom a atmosférou Orientu. Nádherné pláže v okolí Side patria medzi to najlepšie, čo môžete v Stredomorí spoznať. Kilometre jemného piesku a veľmi pozvoľný vstup do mora lákajú do veľkých, výborne vybavených hotelových komplexov, ako aj malých hotelíkov na okraji mestečka, a to rodiny s deťmi, ako aj turistov, ktorí vyhľadávajú nádherné pláže a teplé more, či vyznávačov vodných športov.

VIAC
Darčekové poukážky
Loading
...