KÓD HOTELA: 4593

Hotel Concorde De Luxe Resort *****

Zobraziť na mape
Letovisko: Lara
Typ zariadenia: Hotel

Popis

Hotelový komplex postavený v nádhernej subtropickej záhrade sa nachádza pri krásnej pieskovej pláži s pozvoľným vstupom do mora, približne 15 km od letiska v Antalyi. Centrum Antalye je od hotela vzdialené 17 km.

Vybavenie

V hoteli s kvalitnými službami je hosťom k dispozícii lobby s recepciou a bezplatným Wi-Fi pripojením, hlavná reštaurácia, 6 a la carte reštaurácií, lobby bar, bar pri bazéne, plážový bar, obchody a kaderníctvo. V atraktívnom areáli hotela sa nachádzajú vonkajšie bazény, tobogany, detský bazén, detské ihrisko, miniklub. Na športové vyžitie a relax sú k dispozícii SPA centrum, posilňovňa, tenis, vodná gymnastika, aerobik, vodné pólo, minigolf, futbal, bowling za poplatok a bohatá ponuka vodných športov na pláži. O zábavu počas celého dňa pre deti i dospelých sa stará medzinárodný animačný tím.

Ubytovanie

Klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou 1-2 prísteliek, s kúpeľňou s WC a sušičom na vlasy, SAT TV, balkónom, minibarom, trezorom.

Stravovanie

All inclusive ultra - raňajky, neskoré raňajky, obed, snack, večera, čaj a káva, polnočné občerstvenie. K dispozícii sú miestne nealkoholické a alkoholické nápoje, vybrané importované alkoholické nápoje, čerstvé ovocné šťavy sú poskytované za poplatok.

Pláž

Hotel je priamo pri pieskovej pláži s pozvoľným vstupom do mora.

Šport a zábava

Na športové vyžitie a relax sú k dispozícii SPA centrum, posilňovňa, tenis, vodná gymnastika, aerobik, vodné pólo, minigolf, futbal, bowling za poplatok a bohatá ponuka vodných športov na pláži. O zábavu počas celého dňa pre deti i dospelých sa stará medzinárodný animačný tím.

Pre deti

detský bazén, detské ihrisko, miniklub

Lara

Popis

Lara je pomerne nové a ešte stále sa meniace stredisko, ktoré sa nachádza na okraji 500 tisícového mesta Antalya. Neďaleko tohto moderného letoviska s množstvom rezortov sa nachádza letisko. Na Lare sú priamo pri pláži vybudované luxusné päťhviezdičkové hotelové komplexy. Ich služby a celé zázemie je na tej najvyššej úrovni. Lara láka svojou okázalou nádhernou, do diaľky sa tiahnucou piesčitou plážou, výhodou je krátky transfer z letiska, alebo možnosť nakúpiť si v blízkych moderných nákupných centrách. Transfer z letiska trvá asi 15 minút.

VIAC
Darčekové poukážky
Loading
...