KÓD HOTELA: 6436

Hotel Elita Beach resort & Spa *****

Zobraziť na mape
Letovisko: Manavgat
Typ zariadenia: Hotel

Popis

Rodinný hotelový komplex patrí pod manažment hotela Kumköy Beach a nachádza sa pri širokej pieskovo-kamienkovej pláži. Je vzdialený asi 18 km od mesta Manavgat a 26 km od mesta Side. Medzinárodné letisko v Antalyi je vzdialené 80 km.

Vybavenie

V obľúbenom hoteli s kvalitnými službami je hosťom k dispozícii lobby s recepciou a Wi-Fi pripojením, hlavná reštaurácia Elita, 4 a la carte reštaurácie (čínska, s morskými plodmi, talianska a mexická), 6 barov, kino a disko bar. V hoteli sa nachádza SPA centrum so saunou, salónom krásy, tureckými kúpeľmi, masážami a vnútorným bazénom. V areáli hotela sa nachádza rozsiahly vonkajší bazén s toboganmi a relaxačný bazén.

Ubytovanie

V komfortných dvojlôžkových izbách s možnosťou 2 prísteliek. Izby sú situované v exkluzívnej časti hotela - v bungalovoch a majú kúpeľňu s WC a sušičom na vlasy, klimatizáciu, SAT LCD TV, telefón, denne dopĺňaný minibar, trezor a balkón. K dispozícii sú i priestranné rodinné izby s dvomi miestnosťami vhodnými pre 4-5 osôb.

Stravovanie

All inclusive ultra - vynikajúce a kvalitné jedlo sa servíruje formou nadštandardne bohatých bufetových stolov - raňajky, neskoré raňajky, obed, popoludňajšia káva a čaj s koláčmi a zmrzlinou, večera, nealkoholické a kvalitné miestne alkoholické nápoje sú podávané 24 hodín.

Pláž

Hotel sa nachádza pri širokej pieskovo-kamienkovej pláži. Slnečníky, ležadlá a plážové uteráky sú pri bazéne a na pláži poskytované bezplatne.

Šport a zábava

Na športové vyžitie slúžia tenisové kurty, posilňovňa, vodný aerobik, plážový volejbal, stolný tenis, šípky, lukostreľba a za poplatok vodné športy na pláži. V hoteli sa nachádza miniklub, detské ihrisko a detský bazén. O zábavu hostí sa počas pobytu starajú animátori Klubu Markíza v spolupráci s medzinárodným animačným tímom.

Náš názor

Kvalitný hotel na širokej pláži.

Manavgat

Popis

Letovisko Manavgat sa nachádza na úrodnej nížine, na brehoch rovnomennej rieky. Názov „Manavgat“ znamená v prastarom jazyku Luwi „chrám bohyne“. Z jednej strany mesto strážia zalesnené vrchy pohoria Taurus a z druhej zase krištáľovo čisté more. Preslávené je však predovšetkým neďaleké jazero Titreyengol a rieka Manavgat, ktorá vytvára úchvatný vodopád. Centrum letoviska sa nenachádza priamo pri pobreží, ale zhruba 4 km od neho.Rezort je od letiska vzdialený asi 60 minút cesty autom.

Prírodnou krásou sú tiež Manavgatské vodopády. Rieka, ktorá pramení v podporí Tauru a pred ústím do mora spadá za skalnej steny, ponúka uchvacujúci zážitok. Ďalšou prírodnou krásou južne od mesta je Sogun - borovicový les a jazero Tireyengol. Na severnej strane rieky Manavgat sa nachádza jazero Oymapinar a Manavgatská priehrada, ktorá aj s priľahlým okolím ponúka ojedinelú prírodnú scenériu. Meno Manavgat zrejme pochádza zo slova \"Munouwa\" v prastarom jazyku Luwi a znamená chrám bohyňe. Transfer z letiska cca 60 minúť.

Pláže

Pláže v Manavgat sú čisté, tvorené zlatistým pieskom a jemnými okruhliakmi. Vstupy do mora sú postupné, preto je letovisko Manavgat vhodné aj pre rodiny, ktoré trávia dovolenku s malými deťmi alebo pre menej skúsených plavcov. Na plážach je možné vykonávať viacero športových aktivít.

VIAC
Darčekové poukážky
Loading
...