KÓD HOTELA: 3353

Hotel Evren Beach Resort & Spa *****

Zobraziť na mape
Letovisko: Side
Typ zariadenia: Hotel

Popis

Obľúbený rodinný hotel patrí pod manažment hotela Kumköy Beach. Je postavený v oblasti Side - Evrenseki priamo pri nádhernej pieskovej pláži, 11 km od Manavgatu. Od medzinárodného letiska v Antalyi je vzdialený 55 km.

Vybavenie

V hoteli je klientom k dispozícii hala s recepciou a bezplatným Wi-Fi pripojením, hlavná reštaurácia, 4 a la carte reštaurácie (turecká, stredomorská, ázijská a talianska), bary, nákupná pasáž, internetový kútik za poplatok. V areáli hotela sa nachádzajú 2 plavecké bazény a 2 bazény so šmýkačkami pre deti a dospelých, detské ihrisko a miniklub. Plážový servis je pri bazéne a na pláži poskytovaný bezplatne. Na športové vyžitie slúži stolný tenis, šípky, posilňovňa, plážový volejbal, bowling a za poplatok biliard, herňa a centrum vodných športov na pláži. Hostia môžu využívať služby wellness centra (vírivka, turecký kúpeľ, za poplatok relaxačné procedúry a masáže). O zábavu a program pre deti i dospelých sa starajú animátori Klubu Markíza v spolupráci s medzinárodným animačným tímom.

Ubytovanie

Moderne zariadené 2-lôžkové izby s možnosťou prístelky, s kúpeľňou s WC a sušičom na vlasy, centrálnou klimatizáciou, SAT TV, telefónom, setom na prípravu kávy a čaju, trezorom, minibarom (v rámci all inclusive denne dopĺňaným nealkoholickými nápojmi a pivom) a balkónom. K dispozícii sú priestranné rodinné izby s 2 miestnosťami.

Stravovanie

All inclusive ultra - kvalitné jedlo sa servíruje formou nadštandardne bohatých bufetových stolov - raňajky, neskoré raňajky, obed, popoludňajšia káva a čaj s koláčmi a zmrzlinou, gözleme, večera, neskorá večera, nočný bufet, nealkoholické a kvalitné miestne alkoholické nápoje podávané 24 hodín.

Pláž

Hotel sa nachádza priamo pri nádhernej pieskovej pláži. Plážový servis je pri bazéne a na pláži poskytovaný bezplatne.

Šport a zábava

Na športové vyžitie slúži stolný tenis, šípky, posilňovňa, plážový volejbal, bowling a za poplatok biliard, herňa a centrum vodných športov na pláži. Hostia môžu využívať služby wellness centra (vírivka, turecký kúpeľ, za poplatok relaxačné procedúry a masáže). O zábavu a program pre deti i dospelých sa starajú animátori Klubu Markíza v spolupráci s medzinárodným animačným tímom.

Pre deti

2 bazény so šmýkačkami, detské ihrisko, miniklub

Náš názor

Obľúbený luxusný hotel s vynikajúcimi službami vhodný pre rodiny s deťmi.

Odkazy na hotel

www.facebook.com/SunisHotels

www.sunis-evrenbeach.de

Side

Popis

Staroveká pirátska Pamphylia, dnešné Side, rozprestierajúce sa na malom polostrove 1 km dlhom a 400 m širokom, leží 75 km od Antalye, na južnom pobreží Turecka. Side je nielen populárnym letoviskom, ale i pokladnicou antického umenia, ako aj miestom stretnutia Antonia a Kleopatry. Meno Side má anatolský pôvod a znamená granátové jablko, ktoré v Turecku symbolizuje bohatstvo a úrodnosť. Príjemné a obľúbené letovisko má slávnu históriu. Od nepamäti priťahoval tunajší prírodný prístav pozornosť osadníkov, moreplavcov a dobyvateľov. Mesto bolo významným prístavom východného Stredomoria a bohatlo predovšetkým z obchodu s otrokmi. Pozostatky skvelej antickej minulosti sú zachované dodnes. Pamiatky ako rímská hlavná ulica – cardo, divadlo Aspendos, námestie – agora, kúpele a chrám boha Apollóna sú vpletené do súčasného centra natoľko, že tu vznikla príjemná pešia zóna – obľúbený cieľ návštev a vychádzok. Letovisko má preto neopakovateľnú atmosféru a kúzlo. Obchodíky so suvenírmi, zlatom a kobercami, kaviarničky, reštaurácie a v úzkych uličkách lákajú miestnym koloritom a atmosférou Orientu. Nádherné pláže v okolí Side patria medzi to najlepšie, čo môžete v Stredomorí spoznať. Kilometre jemného piesku a veľmi pozvoľný vstup do mora lákajú do veľkých, výborne vybavených hotelových komplexov, ako aj malých hotelíkov na okraji mestečka, a to rodiny s deťmi, ako aj turistov, ktorí vyhľadávajú nádherné pláže a teplé more, či vyznávačov vodných športov.

VIAC
Darčekové poukážky
Loading
...