KÓD HOTELA: 562

Hotel Nashira Resort Hotel & Spa *****

Zobraziť na mape
Letovisko: Side
Typ zariadenia: Hotel

Popis

Štýlový rodinný hotelový komplex postavený priamo pri širokej pieskovej pláži s kamienkovým vstupom do mora sa nachádza v stredisku Titreyengöl v oblasti Side, v jednej z chránených oblastí Stredozemného mora.

Popis hotela

Hostia majú k dispozícii lobby s Wi-Fi pripojením, hlavnú reštauráciu, 5 a la carte reštaurácií, 9 barov, kino, služby lekára, nákupnú pasáž, konferenčné priestory. V areáli hotela sa nachádza 10 bazénov pre dospelých, 8 bazénov pre deti a moderný vodný park s 27 šmýkačkami a toboganmi (pre hotelových hostí bezplatne), detské ihrisko a miniklub. Plážový servis je pri bazéne a na pláži poskytovaný bezplatne. Na športové vyžitie slúži fitnescentrum, stolný tenis, šípky, bowling, biliard, 5 tenisových kurtov, futbal a centrum vodných športov na pláži za poplatok. Hostia môžu využívať služby wellness a SPA centra so saunou, tureckým kúpeľom, vírivkou a masáže za poplatok. O zábavu počas celého dňa pre deti i dospelých sa starajú animátori Klubu Markíza v spolupráci s medzinárodným animačným tímom.

Ubytovanie

V komfortných 2-lôžkových klimatizovaných izbách s možnosťou 2 prísteliek, s kúpeľňou s WC a sušičom na vlasy, balkónom, LED SAT TV, telefónom, trezorom, minibarom (denne dopĺňaný vodou), setom na prípravu kávy a čaju. Možnosť ubytovania v priestranných rodinných izbách a suitách.

Stravovanie

All inclusive ultra - jedlo je servírované formou bufetu - raňajky, neskoré raňajky, obed, poobedňajšia káva a čaj s koláčmi a zmrzlinou, večera, polnočný bufet s ľahkým občerstvením, nealkoholické a kvalitné miestne alkoholické nápoje počas celého dňa. Flamingo Bar je otvorený 24 hodín.

Pláž

Hotel sa nachádza priamo pri širokej pieskovej pláži s kamienkovým vstupom do mora. Plážový servis je pri bazéne a na pláži poskytovaný bezplatne.

Šport a zábava

Na športové vyžitie slúži fitnescentrum, stolný tenis, šípky, bowling, biliard, 5 tenisových kurtov, futbal a centrum vodných športov na pláži za poplatok. Hostia môžu využívať služby wellness a SPA centra so saunou, tureckým kúpeľom, vírivkou a masáže za poplatok. O zábavu počas celého dňa pre deti i dospelých sa starajú animátori Klubu Markíza v spolupráci s medzinárodným animačným tímom.

Pre deti

8 bazénov pre deti a moderný vodný park s 27 šmýkačkami a tobogánmi (pre hotelových hostí bezplatne), detské ihrisko, miniklub

Naše hodnotenie

Hotel s výbornými službami ideálny pre rodiny s deťmi.

Side

Popis

Staroveká pirátska Pamphylia, dnešné Side, rozprestierajúce sa na malom polostrove 1 km dlhom a 400 m širokom, leží 75 km od Antalye, na južnom pobreží Turecka. Side je nielen populárnym letoviskom, ale i pokladnicou antického umenia, ako aj miestom stretnutia Antonia a Kleopatry. Meno Side má anatolský pôvod a znamená granátové jablko, ktoré v Turecku symbolizuje bohatstvo a úrodnosť. Príjemné a obľúbené letovisko má slávnu históriu. Od nepamäti priťahoval tunajší prírodný prístav pozornosť osadníkov, moreplavcov a dobyvateľov. Mesto bolo významným prístavom východného Stredomoria a bohatlo predovšetkým z obchodu s otrokmi. Pozostatky skvelej antickej minulosti sú zachované dodnes. Pamiatky ako rímská hlavná ulica – cardo, divadlo Aspendos, námestie – agora, kúpele a chrám boha Apollóna sú vpletené do súčasného centra natoľko, že tu vznikla príjemná pešia zóna – obľúbený cieľ návštev a vychádzok. Letovisko má preto neopakovateľnú atmosféru a kúzlo. Obchodíky so suvenírmi, zlatom a kobercami, kaviarničky, reštaurácie a v úzkych uličkách lákajú miestnym koloritom a atmosférou Orientu. Nádherné pláže v okolí Side patria medzi to najlepšie, čo môžete v Stredomorí spoznať. Kilometre jemného piesku a veľmi pozvoľný vstup do mora lákajú do veľkých, výborne vybavených hotelových komplexov, ako aj malých hotelíkov na okraji mestečka, a to rodiny s deťmi, ako aj turistov, ktorí vyhľadávajú nádherné pláže a teplé more, či vyznávačov vodných športov.

VIAC
Darčekové poukážky
Loading
...