KÓD HOTELA: 3806

Hotel Titanic Beach Resort Hotel *****

Zobraziť na mape
Letovisko: Lara
Typ zariadenia: Hotel

Popis

Exkluzívny novozrekonštruovaný hotel je postavený priamo v centre obľúbeného letoviska Lara, nachádza sa pri nádhernej pieskovej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Centrum Antalye je vzdialené 12 km a medzinárodné letisko v Antalyi 10 km.

Vybavenie

Luxusný hotel s jedinečnou atmosférou sa pýši dlhou palmovou alejou, množstvom obchodíkov, detským miniklubom v tvare lode, 2 olympijskými bazénmi, vnútorným a vonkajším bazénom a atraktívnym aquaparkom. Hlavná reštaurácia, 3 a la carte reštaurácie (rezervácia za poplatok), bistrá a bary ponúkajú možnosť ochutnať vynikajúce špeciality domácej a medzinárodnej kuchyne. Z hotelových služieb môžu hostia využiť kaderníctvo, zdravotnú starostlivosť, internetovú kaviareň, požičovňu áut a nákupnú galériu. Wi-Fi pripojenie je k dispozícii zadarmo. Na športové vyžitie slúži bowling, biliard, 4 tenisové kurty, squashové ihrisko, minifutbal, basketbalové a volejbalové ihriská, plážový volejbal, vodná gymnastika, vodné pólo. Pre deti je k dispozícii miniklub, detská diskotéka, herňa, aquapark a zábavný park. Ležadlá a slnečníky sú poskytované pri bazéne a na pláži zdarma, plážové uteráky za depozit. Hostia môžu za poplatok využívať wellness a SPA centrum. Celodenný a večerný program zabezpečujú animátori Klubu Markíza v spolupráci s medzinárodným animačným tímom.

Ubytovanie

V priestranných luxusných 2-lôžkových komfortných izbách s možnosťou 1 - 2 prísteliek, s kúpeľňou s WC a sušičom na vlasy, minibarom (nealkoholické nápoje a pivo), SAT TV, telefónom, Wi-Fi pripojením, setom na prípravu kávy a čaju, trezorom a balkónom.

Stravovanie

All inclusive ultra - kvalitné raňajky, neskoré raňajky, obed, večera a nočné občerstvenie sú podávané formou bohatých bufetových stolov, turecké špeciality, miestne a vybrané importované alkoholické a nealkoholické nápoje sa podávajú v priebehu celého dňa. Počas obeda a večere je k dispozícii navyše detský bufet. Bowlingový bar Queenstown je otvorený 24 hodín.

Pláž

Hotel sa nachádza priamo na piesočnatej pláži, kde sú ležadlá a slnečníky poskytované zdarma.

Šport a zábava

Na športové vyžitie slúži bowling, biliard, 4 tenisové kurty, squashové ihrisko, minifutbal, basketbalové a volejbalové ihriská, plážový volejbal, vodná gymnastika, vodné pólo. Pre deti je k dispozícii miniklub, detská diskotéka, herňa, aquapark a zábavný park. Ležadlá a slnečníky sú poskytované pri bazéne a na pláži zdarma, plážové uteráky za depozit. Hostia môžu za poplatok využívať wellness a SPA centrum. Celodenný a večerný program zabezpečujú animátori Klubu Markíza v spolupráci s medzinárodným animačným tímom.

Pre deti

detský miniklub v tvare lode, detská diskotéka, herňa, aquapark a zábavný park

Lara

Popis

Lara je pomerne nové a ešte stále sa meniace stredisko, ktoré sa nachádza na okraji 500 tisícového mesta Antalya. Neďaleko tohto moderného letoviska s množstvom rezortov sa nachádza letisko. Na Lare sú priamo pri pláži vybudované luxusné päťhviezdičkové hotelové komplexy. Ich služby a celé zázemie je na tej najvyššej úrovni. Lara láka svojou okázalou nádhernou, do diaľky sa tiahnucou piesčitou plážou, výhodou je krátky transfer z letiska, alebo možnosť nakúpiť si v blízkych moderných nákupných centrách. Transfer z letiska trvá asi 15 minút.

VIAC
Darčekové poukážky
Loading
...